Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

3. Sağlık Yönetiminde İnsan Kaynakları Zirvesi 11 Mart’ta Bakırköy’de

İstanbul Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu tarafından düzenlenen ve Bakırköy Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşecek zirvede; sağlık sektörünün duayen isimleriyle öğrenciler bir araya gelecek.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve İstanbul Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu Başkanı Hüseyin Yazıcı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak 3. Sağlık Yönetiminde İnsan Kaynakları Zirvesi’nde; sağlık sektörü temsilcileri öğrencileri doğru yönlendirme adına bilgilerini paylaşacaklar.

İstanbul Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu’nun ziyaretinde konuşan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu zirveyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: 3. Sağlık Yönetiminde İnsan Kaynakları Zirvesine ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyuyoruz. İlki 1997 yılında üniversitelerimizde açılan sağlık yöneticiliği bölümü oldukça ilginin arttığı bir bölüm ve bugün Türkiye’de gerek devlet üniversitelerinde gerekse vakıf üniversitelerinde oldukça yaygınlaştı. Ben de 3 yıl öncesine kadar hastane yöneticiliği yapan, sektörün içindeki bir kişi olarak; sağlık yönetimi bölümünde okuyan öğrenci kardeşlerimizin doğru yönlendirilmesi adına bu zirveyi çok önemsiyorum. Sağlık hizmetleri sektörü Türkiye’de büyük ivme kazandı ve yurt dışından da sağlık hizmeti almak için ülkemize gelen yabancıların sayısı oldukça arttı. Bu açıdan da sağlık sektörü temsilcilerinin gençlerimize aktaracağı bilgiler çok önemli.

İstanbul Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu Başkanı Hüseyin Yazıcı da zirveye binin üzerinde sağlık yönetimi öğrencisinin katılmasını beklediklerini ifade ederek; zirveye katılmak isteyen öğrencilerin, üniversitelerindeki marka temsilcisiyle iletişime geçmelerini istedi.

Bir önceki yazımız olan Sabah akşam 1 bardak suyla 3-4 tane yerseniz... başlıklı makalemizde kuru erik ve Sağlıklı Yaşam Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi