Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Muş Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Toplantısı

Muş Sağlık Müdürlüğü, 2017 yılı Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon toplantısı Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Akbulut başkanlığında yapıldı.

Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, hastane yöneticileri ile özel hastane başhekimleri katıldı.

Hastanelerde vatandaşların müracaatı ve illere sevki ile ilgili organizasyonlarda yeni düzenlemelerin yapıldığını belirten Sağlık Müdürü Akbulut, vatandaşların mağduriyetine sebep olmadan işlevselliğinin devam etmesi için toplantı yaptıklarını söyledi.

Akbulut ayrıca 2017’nin ilk koordinasyon kurulu toplantısını yaptıklarını belirterek, Amacımız, personellerimizin eğitim ve ihtiyacı ile ilgili düzenlemeleri tamamlamak, personelimizin aynı zamanda teknik olarak ekipmanlarının eksikliğini gidermektir. Oluşabilecek ani kriz ve afet durumunda işleyiş olarak standardizasyonu geliştirmek amacıyla toplantı yaptık. dedi.

Bir önceki yazımız olan Kışın cilt sağlığını korumak İçin 10 basit adım başlıklı makalemizde cilt bakım, Cilt Bakımı Haberleri ve ellerin çatlaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir