Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sağlık İçin Avrupa’da Mesleki Eğitim Stajı

Edirne’deki meslek liselerinde eğitim öğrenim gören bir grup öğrencinin Almanya’da düzenlenen Sağlık için Avrupa’da Mesleki Eğitim Stajına katıldığı bildirildi.

Edirne Valiliğinden yapılan açıklamada, 2016 yılı Erasmus-Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında Edirne Süheyl Ünver, Uzunköprü Hüseyin Çorum ve Keşan Dr. Rıfat Osman mesleki ve teknik liseleri öğrencilerinin, Sağlık için Avrupa’da Mesleki Eğitim Stajı kapsamında Almanya’ya gittiği belirtildi.

Öğrencilerin Almanya’nın Dorsten şehrindeki iki hastanede 14 gün süreyle staj yaptıkları kaydedilen açıklamada, stajlarını tamamlayan öğrencilere katılım sertifikası verildiği ifade edildi.

Açıklamada, öğrencilerin staj çalışmalarının yanı sıra Paris, Amsterdam, Brüksel ve Almanya’daki çeşitli şehirlere düzenlenen kültürel gezi programlarına katıldığı ifade edildi.

Bir önceki yazımız olan Nijerya Devlet Başkanı Buhari'nin Sağlık Durumu başlıklı makalemizde Başkanı, Buhari ve Devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi